UTW Czarnków wspiera akcję „Podziel się Wigilią”

Podziel się WigiliąBy tradycji stało się zadość, członkowie Czarnkowskiego UTW z dużym entuzjazmem włączyli się w organizację kolejnego charytatywnego koncertu „Podziel się Wigilią”. Celem inicjatywy posłanki Marii M. Janyska jest wspieranie najuboższych mieszkańców naszego powiatu. Biletem wstępu na wydarzenie jest paczka z najpotrzebniejszymi produktami i świątecznymi upominkami.

Słuchacze UTW w Czarnkowie uczestniczyli zarówno w przygotowaniu i dekorowaniu stołów, jak i w samym koncercie. Jeden z naszych kolegów wcielił się nawet w Św. Mikołaja (podobieństwo było uderzające;), czym umilił i uatrakcyjnił wydarzenie, wprowadzając ciepłą, prawdziwie świąteczną atmosferę, a u najmłodszych wywołując niemałe zdumienie.

Takie pomaganie to czysta przyjemność – na wszystkich, którzy zdecydowali się w niedzielne popołudnie (14.12.2014 r.) przyjść z „paczką” do Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie czekały niezapomniane wrażenia muzyczne – kolędowanie w wykonaniu młodszych i tych nieco starszych.  Zachęcamy wszystkich do wspierania takich akcji. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s