Byliśmy na Gali Tańca Towarzyskiego w Wągrowcu!

IMG_0866Niedzielny (13 kwietnia) wypad do Wągrowca był niezwykle udany i ci, którzy się wybrali z pewnością nie żałowali. Najpierw wspólna kawa z ciastkiem w kawiarni i tu okazało się, że mamy jubilatkę! Gabrysia była dobrze przygotowana i miała co nieco do poczęstowania, a wspólne „Sto lat” przyciągnęło ciekawskich.

W hali OSiR, gdzie odbywała się gala – no cóż: szyk, wdzięk, gracja, piękne stroje i piękne tańce. Galę prowadziła jurorka „Tańca z gwiazdami” Iwona Pavlović. Pani Iwona strojem nie zaskoczyła, nie na darmo ma ksywkę „Czarna Mamba”. Nie tylko prowadziła galę, pokazała też, że sama pięknie tańczy. Do tańca wciągnęła widownię i chętni mogli pokazać swoje umiejętności. Pary taneczne, pochodzące z różnych stron Polski, profesjonalnie odtańczyły po kilka tańców, po czym widownia wybrała swoich ulubieńców. Wysoki poziom umiejętności wszystkich par sprawił, że wybór był bardzo trudny, jednak zwyciężył patriotyzm lokalny i wygrała para z Wągrowca.

Po zawodach niespodzianka – pani Iwona przez mikrofon poprosiła Uniwersytet Trzeciego Wieku w Czarnkowie do wspólnego zdjęcia! I krótka rozmowa – bardzo pozytywna opinia pani Iwony o uniwersytetach trzeciego wieku, wypytywała o nasze zajęcia i już zaprosiła nas do Wągrowca w październiku na Turniej Tańca Sportowego.

Halina Gurda

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s